Kampaania


KINGIKAMPAANIA „AVASTAGE ÜLLATUS KOOS BARBORAGA” 

LG külmkapi GBB92MCACP võitjaks osutus Merilin Konrad. Palju õnne!Kingikampaania läbiviijaks on OÜ Supersa, registrikood 12668016, Sõpruse pst 145, 13425, Tallinn – edaspidi BARBORA. 

Kingikampaania toimumiskoht: veebipood www.barbora.ee. Loosimises saab osaleda iga Eesti Vabariigi elanik. 

Loosimängu kestvus: 16.01.2023–25.01.2023. 

KINGIFOND: 

1. LG külmkapp GBB92MCACP 
2. Apollo kino piletid 
3. Barbora logoga sallid 
4. Pehme mänguasi (vikerkaar)  
5. Pehme mänguasi (oranž)  
6. Valge mänguauto
7. Mänguautode komplekt kolme autoga
8.  Coca-Cola sokid 
9. Tasuta kohaleveo koodid 
10. Cheetose mänguasi 
11.Taffeli pähklid 
12. Lavazza Dolce Gustto kohvikapslid 
13. Milka kommikarbid 

Kingikampaanias osalemiseks ja auhindade võitmiseks tuleb 16. jaanuarist 2023. a kuni 25. jaanuarini 2023. a kraapida elektroonilist loteriipiletit (pileti leiad www.barbora.ee). 

Kingituse saamiseks tuleb sooritada veebilehel www.barbora.ee ost vähemalt 70 € väärtuses ning sisestada sooduskoodi väljale võidetud auhinna kood – välja kraabitud võidukoodid kehtivad tellimuse vormistamiseks samal või järgmisel päeval. Tellimuse tarneaeg peab samuti olema samal või järgmisel päeval. 

Apollo Kino piletid saadetakse kliendi emailile elektroonilisel kujul kahe tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.

Ostukorvi minimaalne väärtus tasuta kohaletoimetamiseks on 45 €. 

Auhinna kättesaamiseks tuleb tellimus esitada samal või järgmisel päeval peale võidukoodi selgumist. 

Auhindu saab kätte ainult kohaletoimetamisega (auhindu ei saa kätte, kui kättetoimetamiseks on valitud DRIVE IN). 

Auhindu ei saa rahaks ümber vahetada. Auhindu ei saa teistele isikutele üle anda. Kui auhind pole saadaval, jätab ettevõte endale õiguse asendada ette teatamata mis tahes auhind muu samaväärse tootega. 

Võidetud allahindlusi ei saa kasutada koos muude allahindlustega. 

Võitjaid teavitatakse auhinnast, kui loteriipilet on kraabitud. Kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada või võitja ei võta määratud aja jooksul auhinda välja, jätame endale õiguse auhinna tühistada ja uuesti mängu panna. 

Mängus osalejate isikuandmeid kasutatakse ainult vastavalt ELi kehtivale andmekaitsemäärusele (GDPR), neid ei avaldata kolmandatele isikutele ilma osaleja eelneva loata. 

Osaleja nõustub, et SIA Patrika võib paluda esitada ja töödelda e-posti aadressi. E-posti aadressi kasutatakse mängus osaleja registreerimisnimena ning see on ühtlasi tagatiseks auhinna kättesaamisel. Kõik osalejate e-kirjad kustutatakse 30 kalendripäeva jooksul pärast mängu lõppu. 

Kõik auhinnad on saadaval vaid juhul, kui ost sooritatakse veebilehel BARBORA.EE ja sooduskoodi väljale on sisestatud kood. 

Osalejatel ja kolmandatel isikutel ei ole lubatud kasutada mängus osalemiseks, mängu või selle elementide mängimiseks robotprogramme ega mis tahes programmeeritud vahendeid. Samad reeglid kehtivad ka kehtiva auhinnatõendi väljastamisel.