555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

BARBORA viib glämpima*


Kui tellid juunikuus BARBORA e-toidupoest kokku 100€ eest kaupa, võid võita matkabussi nädalase kasutusõiguse koos kõik hinnas paketiga.

 

*Glämpimine on tavalisest telkimisest luksuslikum ja mugavam puhkuse veetmise viis.

 

Kõik hinnas pakett tähendab, et matkabussis on kõik vajalik mõnusaks reisiks juba kenasti olemas:

kvaliteetsed voodiriided ja vooodipesu
erineva suurusega rätikud
kõik köögitarvikud ja lauanõud
kokkupandav välimööbel
kaasaskantav gaasigrill
koristusvahendid
hügieenitarvikud
navigatsiooniseade ja nii edasi.

 

Matkabussi nädalast perioodi on võimalik kasutada 01.07.2020 kuni 31.08.2021. Vali just Sinule sobiv aeg! 

 

Loosis osalemiseks alusta oma ostudega juba täna SIIT

 

Kampaania tingimused:

 

  1. Perioodil 01.06.2020  kuni 30.06.2020 (kaasa arvatud), (edaspidi Kampaania Periood) toimub kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mille korraldaja on Supersa OÜ, registrikood 12668016, asukoht Sõpruse pst 145, Tallinn, e-post info@barbora.ee, telefon 55 566 369 (edaspidi Kampaania Korraldaja).

 

  1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
    
  2. Kampaanias osalemiseks tuleb sooritada 01.06.2020 kuni 30.06.2020 (kaasa arvatud) jooksul veebikeskkonnas barbora.ee e-toidupoes oste kokku vähemalt 100€ eest.

 

  1. Kõik Kampaanias osalejad, kes on täitnud punktis 3 nimetatud tingimused osalevad loosimises, kus loositakse välja üks võitja, kes saab kõik hinnas paketiga 7-kohalise McLOUIS GLAMYS matkabussi kasutusõiguse 7-ks päevaks. Võitu saab realiseerida vabade rendiaegade hulgast endale sobival ajal kuni 31.08.2021.
   Valida saab järgmiste matkabusside vahel : Matkabuss 1, Matkabuss 2, Matkabuss 3.

 

  1. Võitja loositakse välja hiljemalt 05.07.2020 ning võitjaga võetakse Barbora poolt ühendust kontaktandmetel, mis on sisestatud tellimuskeskkonda (telefon, email) ühendust 5 tööpäeva jooksul peale võitja loosimist. Samuti lisatakse võitja Eesnimi ja telefoninumbri lõpp Barbora Facebooki ja Instragrami lehele.

 

  1. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul alates võitja teavitamisest, kaotab ta õiguse auhinnale.

 

  1. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

 

  1. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

 

  1. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

 

  1. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Korraldajale tema postiaadressil või e-posti aadressil info@barbora.ee. Pretensioonidele vastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul pretensiooni saabumise kuupäevast.

 

  1. Kampaania kehtib ainult Barbora teenuse kasutajatele. Ostud, mis on tehtud Barbora Expressist, ei lähe arvesse kampaania loosimises.

 

Loosis osalemiseks alusta oma ostudega juba täna SIIT