Aknapuh.vah. AJAX Optimal7 Cristal 500ml

Aknapuh.vah. AJAX Optimal7 Cristal 500ml

€2.85
€5.70/l
Kirjeldus
Mitmetoimelise koostisega Ajax Optimal 7 Super Effect muudab aknapesu eriti lihtsaks. Koostis sisaldab alkoholi, mis annab tulemuseks 100% triipudevabad aknad. See eemaldab klaasilt kogu rasvase mustuse ja kõik jäljed, muudab aknad säravpuhtaks ja läbipaistvaks – ja ei mingeid triipe. Pihustiga pudel hõlbustab vahendi kasutamist.
Lisainfo
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
Sisaldab: • 5% anioonsed surfaktandid, mitteioonsed surfaktandid • lõhnaained, limoneen, glutaraal, tsitraal, tsitronellool, heksüültsinnamaal, geraniool, linalool
Kasutusjuhend
Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga. Uduvastane toime avaldub peale mitmekordset kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada hoolikalt külma veega. Mitte pihustada silmade suunas. Ei sobi alumiiniumpindade puhastamiseks. Arvuti- ja teleriekraani puhastamisel järgida täpselt tootja hooldusjuhiseid. Mõeldud klaasi ja teiste pindade puhastamiseks.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
AJAX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.