555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Aknapuh.vah. AJAX Optimal7 Cristal 500ml


€2.09
€4.18/l
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax aknapuhastusvahend optimal 7 cristal super effect trigger 500ml
LISAINFO
Ajax Super Effecti alkoholisisaldusega aktiivvaht lahustab kiirelt mustuse, teeb aknad ideaalselt säravaks, ei jäta plekke ega triipe. Nüüd ka uduvastase toimega. Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga. Uduvastane toime avaldub peale mitmekordset kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada hoolikalt külma veega. Mitte pihustada silmade suunas. Ei sobi alumiiniumpindade puhastamiseks. Arvuti- ja teleriekraani puhastamisel järgida täpselt tootja hooldusjuhiseid. Mõeldud klaasi ja teiste pindade puhastamiseks.
KASUTUSJUHEND
Ajax super effecti alkoholisisaldusega aktiivvaht lahustab kiirelt mustuse, teeb aknad ideaalselt säravaks, ei jäta plekke ega triipe. Nüüd ka uduvastase toimega. Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga. Uduvastane toime avaldub peale mitmekordset kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada hoolikalt külma veega. Mitte pihustada silmade suunas. Ei sobi alumiiniumpindade puhastamiseks. Arvuti- ja teleriekraani puhastamisel järgida täpselt tootja hooldusjuhiseid. Mõeldud klaasi ja teiste pindade puhastamiseks.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.