555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Aknapuhastusvah.AJAX LilyofVal ref.750ml


€2.25
€3.00/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax Floral Fiesta puhastab täiuslikult ja kiirelt kõik aknad ja pestavad pinnad, jättes need 100% triibuvabaks ja andes neile meeldivalt värske lõhna. Samuti vähendab see uduseks tõmbumist.
LISAINFO
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
<5% anioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaaine, PIIMhape.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.