Aknapuhastusvah.AJAX LilyofVal ref.750ml

Aknapuhastusvah.AJAX LilyofVal ref.750ml

€2.99
€3.99/l
Kirjeldus
"Universaalse koostisega Ajax Floral Fiesta muudab akende puhastamise lihtsaks ja kiireks. See eemaldab klaasilt kogu rasvase mustuse ja rasvased jäljed, muutes aknad läikivaks ja läbipaistvaks ilma ühegi triibuta. Selle lilleline ja värske kevadlillede lõhn muudab akende puhastamise lihtsaks ja meeldivaks kogemuseks.
Lisainfo
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
5% anioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaaine, PIIMhape.
Kasutusjuhend
Kasutamine: pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
AJAX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.