555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Aknapuhastusvah.AJAX LilyofVal ref.750ml


€2.25
€1.59
€2.12/l
Kampaania kehtib kuni 2019-09-18
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax aknapuhastusvahend floral fiesta lily of valley roheline refill 750ml
LISAINFO
Ajax Floral Fiesta puhastab täiuslikult ja kiirelt kõik aknad ja pestavad pinnad, jättes need 100% triibuvabaks ja andes neile meeldivalt värske lõhna. Samuti vähendab see uduseks tõmbumist. KASUTAMINE: Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga.
KASUTUSJUHEND
Ajax floral fiesta puhastab täiuslikult ja kiirelt kõik aknad ja pestavad pinnad, jättes need 100% triibuvabaks ja andes neile meeldivalt värske lõhna. Samuti vähendab see uduseks tõmbumist. Kasutamine: pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.