555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Aknapuhastusvahend AJAX sinine 750ml


€2.09
€2.79/l
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax aknapuhastusvahend optimal 7 multi action refill 750ml
LISAINFO
Avastage uus Ajax Triple Action, millel on kauakestev uduvastane toime! See puhastab hõlpsalt ja kiiresti kõik teie aknad ja pestavad pinnad. Tulemuseks on 100% triipudeta ja ideaalselt läbipaistvad pinnad, seda tänu kolmekordse toimega koostisele: 1. Sügavpuhastav toime; 2. Kauakestev uduvastane toime; 3. Triipude tekkimise vastane toime. Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga. Uduvastane toime avaldub peale mitmekordset kasutamist. Hoida lastele kättesaamatult kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte kasutada lakkimata puidu puhastamiseks. Ärge pihustage silmade suunas. Arvuti- ja teleriekraanide puhastamisel järgige rangelt tootja hooldusjuhiseid. Klaasi ja paljude muude pindade puhastamiseks.
Koostisosad
Parfüüm, lactic acid
KASUTUSJUHEND
Avastage uus ajax triple action, millel on kauakestev uduvastane toime! See puhastab hõlpsalt ja kiiresti kõik teie aknad ja pestavad pinnad. Tulemuseks on 100% triipudeta ja ideaalselt läbipaistvad pinnad, seda tänu kolmekordse toimega koostisele: 1. Sügavpuhastav toime; 2. Kauakestev uduvastane toime; 3. Triipude tekkimise vastane toime. Pihustage 20 cm kauguselt pinnast. Pühkige puhta ja kuiva lapiga. Uduvastane toime avaldub peale mitmekordset kasutamist. Hoida lastele kättesaamatult kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte kasutada lakkimata puidu puhastamiseks. Ärge pihustage silmade suunas. Arvuti- ja teleriekraanide puhastamisel järgige rangelt tootja hooldusjuhiseid. Klaasi ja paljude muude pindade puhastamiseks.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
toatemperatuur, kuivas Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.