555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Antistaatik YPLON 300 ml


€1.99
€6.63/l
Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
300
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Sobib kasutada staatilise elektri eemaldamiseks riietelt, mööblikatetelt, kardinatelt, vaipadelt jm tekstiilidelt. Pihustada ca 30 cm kauguselt. Ei jäta plekke.
LISAINFO
Eriti tuleohtlik. Ohutu kasutamise tagamiseks tutvuda enne käitlemist kasutusjuhendiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 kraadi. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisesse tulle või hõõguvasse ainesse keelatud. Hoida eemal süttimisallikast-mitte suitsetada! Vältida gaasi sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käidelda hästiventileeritavas kohas.
Koostisosad
>30% alifaatseid hüdrokarboone, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, samuti: parfüümid, heksüül-tsinnamaal, bensüül-salitsülaat.
KASUTUSJUHEND
Pihustada ca 30 cm kauguselt. Ei jäta plekke.
Tootja kontaktid
YPLON S.A.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.