555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

El.õhuv.AIRWICK Forest pistik+täide 19ML


€6.89
€6.89/tk
Päritoluriik:
Bulgaaria
Netokogus (g/ml):
19
Kaubamärk:
Airwick
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Air Wick elektrilise õhuvärskendi komplekt Forest WatersTäitepudel Forest Waters: muutke oma kodu eraldatud paigaks, kus on rikkaliku roheluse värskendav lõhn koos kasteste lehtede, murakate ja looduslike ürtide aroomiga.
Koostisosad
Sisaldab etüülmetüülfenüülglütsidaat, eukalüptool, alfa-pineen, dl-limoneen, 2-metüül-3-(p-isopropüülfenüül)propioonaldehüüd, alfa-iso-metüülionoon, beeta-pineen, metoksüditsüklopentadieenkarboksaldehüüd, delta-1-(2, 6, 6-trimetüül-3-tsüklhekseen-1-üül)-2-buteen-1-oon, dimetüültsükloheks-3-een-1-karbaldehüüd (isomeeride segu) ja 2, 4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1-karboksaldehüüd. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ohuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.
KASUTUSJUHEND
Kasutusjuhend: säilitage juhend tulevaseks kasutamiseks. 1. Eemaldage lõhnapudelilt plastkork. 2. Sisestage lõhnapudel kindlalt pistiku alumisele poolele, kuni kuulete klõpsatust. Veenduge, et lõhnapudel on kogu aeg püstises asendis. 3. Pistke kokkupandud seade vabasse pistikupessa. 4. Lõhnatugevuse suurendamiseks või vähendamiseks pöörake pistiku peal olevat skaalat. 5. Lõhnapudeli vahetamiseks võtke pistik pistikupesast välja. Pudeli eemaldamiseks suruge pöidlaga pistiku esiküljele, samal ajal tõmmake pudelit allapoole.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.