555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

El.õhuvärsk. AIR WICK FM PURE Spring 250


€8.49
€33.96/l
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
250
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Air Wick Freshmatic PURE õhuvärskendi komplekt Spring Delight. Eraladab automaatselt lõhna, et pidevalt Teie kodu värskendada. See ei sisalda vett, seega saate nautida aroomi õhus, mitte märgust põrandal.
LISAINFO
Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni
Koostisosad
Sisaldab 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahüdro-2,3,8,8-te trametüül-2-naftalenüül)etanoon, p-t-butüül-alfa-metüülhüdrokaneelaldehü üd ja alfa-heksüülkaneelaldehüüd. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.