555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Esimene NUK lusikas ja kahvel,1kompl.


€4.29
€4.29/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Kaubamärk:
NUK
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk easy learning mini söögitarvikute komplekt alates 8-st elukuust. Hästi kerged ja väikesed - sobivad ideaalselt iseseisvaks sööma õppimiseks. Soodustab iseseisvalt sööma hakkamist. Ergonoomiline käepide ei ole libe ja seda on mugav hoida.
LISAINFO
puudu
KASUTUSJUHEND
Enne esmakordset kasutamist ja enne igakordset järgmist kasutamist tuleb tooted hoolikalt pesta. See on oluline kõikide toidujääkide eemaldamiseks. Pesemiseks kasutada sooja vett ja nõudepesuvahendit, tohib pesta ka nõudepesumasinas (võib põhjustada värvimuutuse). Ei tohi kasutada pesemisel söövitavaid või agressiivseid puhastusaineid. Kasutamise temperatuur on 0 - 100°c.
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
NUK lauanõusid võib hoiustada nagu tavalisi lauanõusid Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.