555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

H.pasta SENSODYNE Rep.&Prot.White.,75ml


€5.69
€75.87/l
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
75
Tarnija kontaktid:
Svensky Kaubanduse AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Sensodyne repair & protect whitening aitab parandada ja kaitsta hammaste tundlikke piirkondi. Pasta ainulaadsel novaminiga koostisel on kliiniselt tõestatud valulikku tundlikkust leevendav toime. Sisaldab fluoriidi, mis aitab hambaid tugevdada. Sensodyne repair & protect hambapasta tekitab tundlike hammaste kahjustatud kohale tugevama kaitsekihi, aidates tekitada tugevama paranemise ja taastades nende loomuliku valge värvi.
LISAINFO
Sensodyne Repair & Protect Whitening aitab parandada ja kaitsta hammaste tundlikke piirkondi. Pasta ainulaadsel NovaMiniga koostisel on kliiniselt tõestatud valulikku tundlikkust leevendav toime. Sisaldab fluoriidi, mis aitab hambaid tugevdada. Sensodyne Repair & Protect hambapasta tekitab tundlike hammaste kahjustatud kohale tugevama kaitsekihi, aidates tekitada tugevama paranemise ja taastades nende loomuliku valge värvi.
Koostisosad
Glycerin, peg-8, hydrated silica, calcium sodium phosphosilicate (novamin), cocamidopropyl betaine, sodium methyl cocoyl taurate, titanium dioxide, aroma, carbomer, sodium fluoride, sodium saccharin, limonene. Sudetyje yra natrio fluorido 0.3152% M/m (1450 ppm fluoride).
KASUTUSJUHEND
Harjake kaks korda päevas, kuid mitte üle kolme korra, võimalikult vähe alla neelates ja välja sülitades. Ärge kasutage, kui karbi kinnis on katki. Sulgege korgiga, et hoida toode kuivana. Tähelepanu! Järgige alati märgistust etiketil. Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ilma hambaarstivõi arsti soovituseta alla 12-aastastel mitte kasutada. Tundlikud hambad võivad olla haigusest, mis vajaks tõhusat ravi, sümptomite püsimisel või halvenemisel külastage oma hambaarsti. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine. Mitte kasutada, kui fooliumkate otsikul on katki. Eemalda fooliumkate enne kasutamist.
Tootja kontaktid
GlaxoSmithKline Eesti OÜLõõtsa 8a, 10. korrus11415 TallinnEstonia
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.