555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambahari COLGATE 360 Surround soft


€2.79
€2.79/tk
Päritoluriik:
Svaasimaa
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kolm korda tõhusam bakterieemaldus. Kõrgem puhastusotsik, mis ulatub raskemini ligipääsetavate kohtadeni. Pehmest kummist poleerivad kaabitsad katu eemaldamiseks. Peened harjased puhastavad hambavahed ja igemete servad. Erineva pikkusega harjased ja poleeriv kaabits aitavad puhastada suud hammaste ümbruses. Pehmendusega toetuspunkt pöidlale. Pehmete harjastega hambahari. 80% bakteritest ei paikne hammastel, sellepärast on hambaharjal ka keele ja põskede puhastaja. Kolm korda tõhusam bakterieemaldus. Kõrgem puhastusotsik, mis ulatub raskemini ligipääsetavate kohtadeni. Pehmest kummist poleerivad kaabitsad katu eemaldamiseks. Peened harjased puhastavad hambavahed ja igemete servad. Erineva pikkusega harjased ja poleeriv kaabits aitavad puhastada suud hammaste ümbruses. Pehmendusega toetuspunkt pöidlale.
KASUTUSJUHEND
Peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.