555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Hambahari COLGATE Max fresh soft


€2.19
€2.19/tk
Päritoluriik:
Hiina
Netokogus (g/ml):
1
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pehme hambahari. Mitmes eri suunas harjased puhastavad hambad märgatavalt paremini ja eemaldavad tõhusamalt hambakatu ning bakterid; • Erineva kõrgusega puhastusharjased tagavad raskesti ligipääsetavate kohtade efektiivse puhastuse; • Ergonoomilised hambaharjad sobituvad hästi kätte ning tagavad kasutusmugavuse.
KASUTUSJUHEND
Peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.