555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Hambahari COLGATE MaxWhite Soft 2-pakk


€2.19
€1.10/tk
Päritoluriik:
Hiina
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Colgate hambahari max white soft 2-pakk
LISAINFO
Pehme hambahari. Naeratus särama ainulaadse poleerimisharjaga. On tõestatud, et Colgate® Max White® hambahari eemaldab hammastelt plekid ning tulemuseks on loomulikult valged hambad. Ergonoomilised hambaharjad sobituvad hästi kätte ning tagavad kasutusmugavuse.
KASUTUSJUHEND
Pehme hambahari. Naeratus särama ainulaadse poleerimisharjaga. On tõestatud, et colgate® max white® hambahari eemaldab hammastelt plekid ning tulemuseks on loomulikult valged hambad. Ergonoomilised hambaharjad sobituvad hästi kätte ning tagavad kasutusmugavuse.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.