555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Hambahari COLGATE Slim Soft UltraCompact


€2.19
€1.49
€1.49/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-07-08 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Svaasimaa
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pehme hambahari. 17x peenemad harjased*. Sügavpuhastav, ent samas õrnatoimeline. *17x peenemad harjaste tipud võrreldes tavaliste ümaratipuliste harjastega. Seetõttu eemaldavad need tõhusalt toidujäätmed: - kitsastest hambavahedest - igemepiirilt
KASUTUSJUHEND
Peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.