555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta COLGATE Kids 3-5 50ml


€0.00
€0.00/
Netokogus (g/ml):
50
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
3-5 aastastele lastele.
LISAINFO
Piimahambad hakkavad vahetuma enamasti siis, kui laps on umbes 6-aastane. Kui uued jäävhambad hakkavad lõikuma, ei ole hambaemail veel täielikult kõvenenud ja on seetõttu vastuvõtlikum kaariese tekkele. Hambapasta Colgate Junior Smiles on spetsiaalselt välja töötatud lastele vanuses 6 aastat, et tagada kliiniliselt tõestatud kaitse ja tugevamad jäävhambad.• Jahutav ja värske lapsesõbralik maitse• Fluoriidisisaldus vastab hambaspetsialistide soovitusele (1450ppm)Kasutamine:- Harjake kaks korda päevas lapsevanema järelevalvel. - Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et alla neelataks võimalikult vähe pastat. Kui laps saab fluoriide ka muudest allikatest, konsulteerida hambaarsti või arstiga.- Jälgige, et laps sülitab hambapasta välja pärast hammaste harjamist.
Koostisosad
Sisaldab naatriumfluoriidi (1450 ppmf-). Sorbitol, aqua, hydrated silica, peg-12, aroma, cellulose gum, sodium lauryl sulfate, sodium saccharin, sodium fluoride, mica, cl77891, cl73360, cl74160

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.