555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta COLGATE Kids 6+ 50ml


€1.45
€29.00/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
50
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Colgate hambapasta kids 6+ aastastele 50ml
LISAINFO
Piimahambad hakkavad vahetuma enamasti siis, kui laps on umbes 6-aastane. Kui uued jäävhambad hakkavad lõikuma, ei ole hambaemail veel täielikult kõvenenud ja on seetõttu vastuvõtlikum kaariese tekkele. Hambapasta Colgate Junior Smiles on spetsiaalselt välja töötatud lastele vanuses 6 aastat, et tagada kliiniliselt tõestatud kaitse ja tugevamad jäävhambad.• Jahutav ja värske lapsesõbralik maitse• Fluoriidisisaldus vastab hambaspetsialistide soovitusele (1450ppm)Kasutamine:- Harjake kaks korda päevas lapsevanema järelevalvel. - Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et alla neelataks võimalikult vähe pastat. Kui laps saab fluoriide ka muudest allikatest, konsulteerida hambaarsti või arstiga.- Jälgige, et laps sülitab hambapasta välja pärast hammaste harjamist.
Koostisosad
Sisaldab naatriumfluoriidi (1450 ppmf-). Sorbitol, aqua, hydrated silica, peg-12, aroma, cellulose gum, sodium lauryl sulfate, sodium saccharin, sodium fluoride, mica, cl77891, cl73360, cl74160
KASUTUSJUHEND
Piimahambad hakkavad vahetuma enamasti siis, kui laps on umbes 6-aastane. Kui uued jäävhambad hakkavad lõikuma, ei ole hambaemail veel täielikult kõvenenud ja on seetõttu vastuvõtlikum kaariese tekkele. Hambapasta colgate junior smiles on spetsiaalselt välja töötatud lastele vanuses 6 aastat, et tagada kliiniliselt tõestatud kaitse ja tugevamad jäävhambad. Jahutav ja värske lapsesõbralik maitse fluoriidisisaldus vastab hambaspetsialistide soovitusele (1450ppm)kasutamine:- harjake kaks korda päevas lapsevanema järelevalvel. - Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et alla neelataks võimalikult vähe pastat. Kui laps saab fluoriide ka muudest allikatest, konsulteerida hambaarsti või arstiga.- Jälgige, et laps sülitab hambapasta välja pärast hammaste harjamist.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.