555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta COLGATE Max Fresh Mint 125ml


€1.98
€15.84/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
125
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Colgate hambapasta max fresh cool mint 125ml
LISAINFO
Max Fresh Cool Mint hambapasta. Rikastatud värskendavate kristallidega (mis sulavad suulaes), Max Fresh hävitab halba hingeõhku põhjustavad bakterid. Harjamise ajal kristallid sulavad ja aitavad taastada hammaste loomuliku valge värvuse. Sisaldab fluoriidi - ennetab kaariese teket, valgendab hambaid ja vähendab hambakattu. Sisaldab mentooli, mis toimib suuveena ning münti, mis on tuntud kui suud värskendav komponent. Kasutamine:-Kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Koostisosad
Sisaldab naatriumfluoriidi (1450 ppmf-). Aqua, hydrated silica, sorbitol, glycerin, peg-12, sodium lauryl sulfate, aroma, cellulose gum, cocamidopropyl betaine, sodium fluoride, sodium saccharin, hydroxypropyl methylcellulose, menthol, limonene, cl42090, cl77891.
KASUTUSJUHEND
Max fresh cool mint hambapasta. Rikastatud värskendavate kristallidega (mis sulavad suulaes), max fresh hävitab halba hingeõhku põhjustavad bakterid. Harjamise ajal kristallid sulavad ja aitavad taastada hammaste loomuliku valge värvuse. Sisaldab fluoriidi - ennetab kaariese teket, valgendab hambaid ja vähendab hambakattu. Sisaldab mentooli, mis toimib suuveena ning münti, mis on tuntud kui suud värskendav komponent. Kasutamine:-kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.