555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta COLGATE Max White125ml


€1.98
€15.84/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
125
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Colgate hambapasta max white 125ml
LISAINFO
Koostist on rikastatud tõhusate valgendavate osakestega – tuhandete valgete mikrokristallidega. Need sulavad puhastamise ajal täielikult üles. Uue koostise valgendav jõud aitab taastada hammaste loomuliku valge tooni, selle tulemusel saadakse maksimaalselt valge efekt. Valgendab hambaid, värskendab hingeõhku ja väldib kaariese teket. Kasutamine: Peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Ei sobi alla 6-aastastele lastele.
Koostisosad
Sisaldab naatriumfluoriidi 0, 32% w/w (1450ppm f-). Sorbitol, aqua, hydrated silica, peg-12, sodium lauryl sulfate, aroma, cellulose gum, tetrasodium pyrophosphate, cocamidopropyl betaine, sodium fluoride, sodium saccharin, hydroxypropyl methylcellulose, glycerin, limonene, cl74160, cl74260, cl77891
KASUTUSJUHEND
Koostist on rikastatud tõhusate valgendavate osakestega – tuhandete valgete mikrokristallidega. Need sulavad puhastamise ajal täielikult üles. Uue koostise valgendav jõud aitab taastada hammaste loomuliku valge tooni, selle tulemusel saadakse maksimaalselt valge efekt. Valgendab hambaid, värskendab hingeõhku ja väldib kaariese teket. Kasutamine: peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Ei sobi alla 6-aastastele lastele.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.