Hambapasta COLGATE Max White Exp.Wh.75ml

Hambapasta COLGATE Max White Exp.Wh.75ml

€6.09
€81.20/l
Kirjeldus
"Hambapasta Colgate Maximum Cavity Protection with Sugar Acid Neutraliser on esimene unikaalset suhkurhapete neutraliseerijat sisaldav hambapasta, mis võitleb hambakatus sisalduvate suhkurhapetega. Maksimaalne kaariesevastane kaitse. Lisaks sellele neutraliseerib suhkurhappeid. Lastele meeldiva õrna mündi maitsega. Kasutamine: * Lapsed peaksid hambaid pesema vanemate järelvalve all 2 korda päevas *Et vältida pasta allaneelamist veenduge, et laps sülitab pasta pärast harjamist välja. Suud veega mitte loputada *Alla 6-aastased lapsed peaksid hambaid pesema vanemate järelvalve all, kasutades hernetera suuruses koguses pastat, et vähendada pasta allaneelamist. Fluoriidi mõnel muul moel manustamise korral konsulteerige hambaarsti või arstiga. Parimate omaduste tagamiseks sulgege kork peale toote kasutamist."
Koostisosad
Naatriummonofluorofosfaar 1,1 massi % (1450 ppm F°). Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Arginine, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Cl 77891
Kasutusjuhend
Peske hambaid hoolikalt vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti soovitustele. Kuni 6-aastaste laste puhul kasutage herneterasuurust kogust ja jälgige hambapesu, et vältida hambapasta allaneelamist. Muudest allikatest pärit fluoriidi manustamisel pidage nõu hambaarsti või perearstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
75
Kaubamärk:
COLGATE
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.