555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Hambapasta COLGATE Relief Whitening 75ml


€4.69
€62.53/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
75
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Aitab taastada hammaste loomulikku valget värvust. See on tundlikkust vähendav hambapasta, mis pakub kohest leevendust peale esimest kasutuskorda. Pro-Argin™ tehnoloogia sulgeb avatud dentiinikanalid kohe, kui kasutate hambaid pestes spetsiaalset rotary cup seadet. Pro-Argin™ tehnoloogia sisaldab kaltsiumkarbonaati ja arginiini - aminohapet, mida leidub süljes ja mis hoolitseb suuhügieeni eest.
Koostisosad
Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppmF-), Aroma, Sodium Silicate, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Titanium Dioxide, Potassium Acesulfame, Xanthan Gum, Sucralose. Toimeaine: Arginiin: 8%.
KASUTUSJUHEND
Kanna pehmele hambaharjale, veendu, et harjaksid kõiki hammaste tundlikke piirkondi. Harja kaks korda päevas. Hammaste tundlikkuse püsimine võib osutada probleemile, mis võib vajada hambaarsti kohest sekkumist. Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et alla neelataks võimalikult vähe pastat. Toodet võib kanda ka vahetult sõrmeotsaga tundlikule piirkonnale, õrnalt 1 minuti jooksul masseerides, tehes seda kord nädalas või harvem.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.