555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta R.O.C.S. Coffee&Tobacco,74g


€5.99
€3.99
€53.92/kg
Kampaania kehtib kuni 2019-08-28
Päritoluriik:
Venemaa
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Spetsiaalselt kohvi, punase veini, tee ja sigarettide armastajatele. Aitab säilitada hammaste valget värvi, värsket hingeõhku, vähendada tubakatahma negatiivset toimet suuõõnele. Ferment bromelaiin lõhustab hambakatu valgulise aluse, kõrvaldades pindmised värvilaigud. Ränidioksiid puhastab hambapinna nikotiinitõrvast. Spetsiaalne mitmekomponendiline lõhnaaine neutraliseerib tubakasuitsu lõhna.
LISAINFO
Hambapasta koostisse kuulub E-vitamiin, mis on looduslik antioksüdant, ja polüvinüülpürrolidoon, mille omaduseks on siduda toksiine, raskete metallide ioone ja pigmente. Mõõdukas abrasiivikogus (RDA-99) võimaldab hambapastat kasutada igapäevaseks hoolduseks.
Koostisosad
Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, PVP, Bromelain, Tocopheryl Acetate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Titanium Dioxide, Sodium EDTA, Propylparaben, Limonene.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.