Hambapasta SENSODYNE Fluoride 75ml


€4.49
€3.49
€46.53/l
Kampaania kehtib kuni 2021-03-03 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
75
Kaubamärk:
SENSODYNE
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Sensodiinfluoriidist hambapasta tundlikele hammastele igapäevaseks kasutamiseks, vähese abrasiivsusega ja sisaldab: 5% kaaliumnitraat, mis aitab kaitsta hamba sees olevat närvi ärritavate ainete valulike mõjude eest; naatriumfluoriid 0,315% (1450 ppm fluoriidi), mis aitab emaili tugevdada.
Koostisosad
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, Cocamidopropyl, Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Sucralose, Limonene. Sisaldab naatriumfluoriidi 0.315% w/w (1450 ppm fluoriidi).
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский