555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hambapasta SENSODYNE Rapid Relief,75ml


€5.39
€71.87/l
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
75
Tarnija kontaktid:
Svensky Kaubanduse AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Miks kasutada sensodyne rapid relief hambapastat? See on kiire võimalus leevendada tundlikkusest tekkinud valu ja aitab vältida selle taasteket. Kaks korda päevas harjamisel tekitab see püsiva valuvastase kaitse tundlikele hammastele. Samuti valgendab hambaemaili ja ennetab plekkide teket.
Koostisosad
Glycerin, peg-8, hydraed silica, pentasodium triphosphate, aroma, sodium lauryl sulfate, titanium dioxide, carbomer, stannous fluoride, cocamidopropyl betaine, sodium saccharine, sodium fluoride, limonene. Containc fluoride 0, 454% w/w (1450 ppm).
KASUTUSJUHEND
Järgige alati märgistust etiketil. Harjake kaks korda päevas ja mitte üle kolme korra, vältige alla neelamist ja sülitage välja. Ärge kasutage, kui karbi kinnis on katki. Sulgege korgiga, et hoida toode kuivana. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel, välja arvatud juhul, kui hambaarst või arst on seda soovitanud. Tundlikud hambad võivad viidata mõnele kaasuvale probleemile, mis võib vajada kohest ravi, sümptomite püsimisel või halvenemisel konsulteerige arstiga. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine.
Tootja kontaktid
GlaxoSmithKline Eesti OÜLõõtsa 8a, 10. korrus11415 TallinnEstonia
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.