555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Hele õlu HEINEKEN 5% 330mlx6tk


€6.49
€0.10 × 6 Taara
€3.28/l
Päritoluriik:
Soome
Netokogus (g/ml):
1980
Tarnija kontaktid:
Royal Unibrew Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Gerard Heineken avastas kire õlle pruulimise vastu juba 1873 aastal. Täna, neli genertsiooni hiljem, oleme endiselt kirglikud kõrgeklassilise õlle tootjad. Heinekeni õlle aluseks on puhtad naturaalsed koostisosad: odralinnased, vesi, humal ning kõige olulise koostisosana a-pärm, mis annab joogile omase rikkaliku tasakaalustatud maitse, õrnad puuviljased noodid ning eristab heinekeni teistest õlledest juba 19. Sajandist alates.
LISAINFO
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!
Koostisosad
Vesi, ODRALINNASED, humalaekstrakt
ALLERGEENID
Sisaldab: gluteeni sisaldavad teraviljad
ALKOHOLISISALDUS
Alk. 5% mahuprotsent
Tootja kontaktid
Royal Unibrew Eesti OÜ; Kalmari tee 10, Karla küla, Rae vald, Harjumaa.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest 2°C-25°C Säilitamistemperatuur: alates 2°C kuni 20°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.