555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hele õlu TAURUS 6% 1L,PET


€2.29
€0.10 × Taara
€2.29/l
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
1000
Tarnija kontaktid:
Saku Õlletehase AS Tallinna mnt. 2 Saku alevik 75501, Harjumaa
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Saku Taurus on ehtne ja ehe bock tüüpi õlu – vaskse tooniga hele õlu, millel on keskmiselt tugev humala maitse ja kange kraad sees. Traditsiooniliselt on bock tüüpi kanget õlle pruulitud tähtsamate pidustuste puhuks, mil on põhjust suuremaks tantsuks ja tralliks. Taurus on tugeva iseloomuga õlu, mis on küll maheda maitsega, aga kange kui sõnn. Tõeliste meeste õlu, mis annab ihule rammu ja rahuldab elujanu. Tauruse seltsi on asja vaid kogenud ja elu näinud meestel. Kes on näpistanud kuradi vanaema näkkidest, vahetanud Kamazil rehvi ja oskavad ka kõige karmimas seltskonnas sirget selga hoida. Kui elukogemust napib, vaata ette – Tauruse ramm võib Sinust kergesti üle olla. Kange bock õlu kogenud õllesõpradele.
LISAINFO
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.
Koostisosad
Vesi, ODRAllinnased, ODER, glükoosisiirup, humalad
ALLERGEENID
Sisaldab: gluteeni sisaldavad teraviljad
ALKOHOLISISALDUS
Alk. 6% mahuprotsent
KASUTUSJUHEND
Parim jahutatult tarbides.
Tootja kontaktid
Saku Õlletehase AS Tallinna mnt. 2 Saku alevik 75501, Harjumaa
Säilitamistingimused
Hoida jahedas ja kuivas kohas, mitte hoida otsese päikese käes. Jooge jahutatult. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.