555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Hüg.sidemed LIBRESSE Goodnight Maxi 10tk


€1.48
€0.15/tk
Päritoluriik:
Slovakkia
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Libresse hügieeniside maxi goodnight wings 6-7mm, 10tk
LISAINFO
Libresse Maxi Goodnight hügieenisidemetel on sisemuses vedelikku imavad pärlid, mis ennetavad lekkimist ning neutraliseerivad ebameeldivat lõhna. Goodnight hügieenisideme tiivakesed aitavad sidemel püsida paigal ka rahutu une ajal. Hügieenisideme pealiskiht on kaetud pehme nahasõbraliku materjaliga ning sideme unikaalne disain sobib ideaalselt sinu kehaga.
KASUTUSJUHEND
Libresse maxi goodnight hügieenisidemetel on sisemuses vedelikku imavad pärlid, mis ennetavad lekkimist ning neutraliseerivad ebameeldivat lõhna. Goodnight hügieenisideme tiivakesed aitavad sidemel püsida paigal ka rahutu une ajal. Hügieenisideme pealiskiht on kaetud pehme nahasõbraliku materjaliga ning sideme unikaalne disain sobib ideaalselt sinu kehaga.
Tootja kontaktid
Essity
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.