Hüg.sidemed LIBRESSE Maxi Normal 10tk


€1.49
€0.15/tk
Päritoluriik:
Slovakkia
Kaubamärk:
Libresse
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Libresse hügieeniside maxi normal wings 6-7mm, 10tk
LISAINFO
Libresse Maxi Normal hügieenisidemed tagavad turvatunde ning meelerahu. Libresse Maxi sarja hügieenisidemed on nüüd mugavamad kui kunagi varem!Kujundatud sobimaks ideaalselt sinu kehaga, üliimavad sidemed pakuvad just sellist mugavust ja kaitset nagu sa vajad.Puuvillaselt pehme pealiskiht ja SecureFit disain tagavad värskuse ja kuivuse kogu päevaks.
KASUTUSJUHEND
Libresse maxi normal hügieenisidemed tagavad turvatunde ning meelerahu. Libresse maxi sarja hügieenisidemed on nüüd mugavamad kui kunagi varem!Kujundatud sobimaks ideaalselt sinu kehaga, üliimavad sidemed pakuvad just sellist mugavust ja kaitset nagu sa vajad.Puuvillaselt pehme pealiskiht ja securefit disain tagavad värskuse ja kuivuse kogu päevaks.
Tootja kontaktid
Essity
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский