555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Kanalisats.granul.puhastaja HELPER 500g


€1.19
€2.38/kg
Päritoluriik:
Leedu
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
HELPER
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Granuleeritud kanalisatsioonipuhastusvahend. Lahustab rasva, seebijäägid, karvad ja muu kanalisatsiooni kogunenud mustuse.
LISAINFO
Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid / kaitserõivastust/kaitseprille/kaitsemaski. ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: Võtta viivitamata seljast kõik saastunud rõivad. Loputada nahka veega [või loputada duši all]. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA või arstiga.
Koostisosad
Naatriumhüdroksiid.
KASUTUSJUHEND
: Loksutage enne kasutamist. Valage kraanikausi, vanni või WC poti äravoolutorusse tassitäis kuuma vett, lisage 25-50 g (1-2 supilusikatäit) puhastusvahendit, valage peale veel üks tassitäis kuuma vett ja laske 1-2 tundi või üle öö seista. Loputage ohtra veega. Ärge kasutage leelisele tundlikel värvitud ja kroomitud metallpindadel.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.