555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Kangapehmendaja BONTO Sensitive 28pk 1L


€1.19
€0.99
€0.99/l
Kampaania kehtib kuni 2020-04-20 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Leedu
Netokogus (g/ml):
1000
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kangapehmendaja "Sense Sensitive". Sobib igat liiki tekstiilkangastele, tagab kanga tugevuse, jättes kanga samal ajal pehmeks ja kohevaks. Kangapehmendaja ei jäta plekke ja muudab tekstiilkangad lihtsalt triigitavaks, annab õrna värskuse lõhna.
LISAINFO
Hoiatused! Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega.
Koostisosad
Sisaldab 5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid, samuti lõhnaaineid (Benzyl salicylate, 2-(4-tert-Butylbenzyl) propionaldehyd, Heliotropine).
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: 28 standardse pesukorra jaoks keskmiselt kareda veega. Kasutage pool korgitäit pehmendajat standardse koguse õrna pesu kohta (2,5 kg) ja peaaegu terve korgitäis suurema koguse pesu kohta (4,5 kg). Kasutage pehmendajat viimase loputamise ajal või kallake otse loputusaine jaoturisse, kui pesumasina trummel täitub veega. Plekkide ärahoidmiseks ärge kallake otse kangale. Riiete pesemisel järgige siltidel näidatud tootjate juhiseid.
Tootja kontaktid
Toodetud MAXIMA LT UAB tellimusel.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.