-30%

Kassikons.GOURMET GOLD lõhe-kanatükk.85g


€0.58
€0.41
€4.82/kg
Kampaania kehtib kuni 2021-01-18 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
85
Tarnija kontaktid:
Nestle Baltics UAB
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kõige nauditavam valikuvabadus on proovida iga päev erinevat suussulavat retsepti! Gourmet Gold pakub laia valikut erinevaid retsepte, maitseid ja tekstuure ka kõige nõudlikumatele gurmeekassidele. Kvaliteetsed koostisosad on õrnalt küpsetatud selleks, et luua esinduslikku kollektsiooni suussulavatest hõrgutistest. Paku talle erinevaid maitsenüansse iga einega. Iga päev.
LISAINFO
Täissööt täiskasvanud kassidele.
Koostisosad
Liha ja loomsed saadused (millest kana 4%), KALA ja KALAsaadused (millest LÕHEt 4%), teraviljad, mineraalained, erinevad suhkrud. Lisaained: lisatoitained: iu/kg: vit. A: 625; vit. D3: 95;mg/kg: raudsulfaat monohüdraat: 22.1;Veevaba kaltsiumjodaat: 0.28;Vasksulfaat pentahüdraat: 2.5;Mangaansulfaat monohüdraat: 4.3;Tsinksulfaat monohüdraat: 36; analüütilised niiskus: 82.0% Proteiin: 7.0% Rasvasisaldus: 3.2% Toortuhk: 2.1% Toorkiudained: 0.07%.
KASUTUSJUHEND
Keskmisele täiskasvanud kassile (4 kg) anda 3 konservi päevas vähemalt kahe eraldi einena.Täiskasvanud kassi keskmised soovituslikud kogused põhinevad mõõdukalt aktiivse kassi vajadustel normaalsel keskkonnatemperatuuril. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda ja toitmist kohandada vastavalt vajadusele, nii et säiliks sinu kassi sale ja terve kehakaal.Serveerida toatemperatuuril.Puhas, värske vesi peab alati olema saadaval.
Tootja kontaktid
UAB Nestle Baltics, Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 14°C kuni 24°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский