555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Kassikonserv GOURMET GOLD 4x85g


€1.99
€5.85/kg
Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
340
Tarnija kontaktid:
Nestle Baltics UAB
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Täissööt täiskasvanud kassidele.
Koostisosad
Loomalihaga. Liha ja loomsed saadused (millest loomaliha 4%), teraviljad, erinevad suhkrud, mineraalid.Kalkuni ja pardiga. Liha ja loomsed saadused (millest kalkunit 4%, parti 4%), teraviljad, erinevad suhkrud, mineraalid.LÕHE ja kanaga. Liha ja loomsed saadused (millest kana 4%), teraviljad, KALA ja KALAsaadused (LÕHEt 4%), mineraalid, erinevad suhkrud.Kana ja maksaga. Liha ja loomsed saadused (millest kana 4%, maksa 4%), teraviljad, erinevad suhkrud, mineraalidlisaained: lisatoitained: iu/kg: vit a:1 290; vit d3:200. Mg/kg: fe(e1):9; i(e2): 0.2; Cu(e4):0.8; Mn(e5):1.7; Zn(e6):9analüütilised niiskus 81. 5 %, Proteiin 7.5 %, Rasvasisaldus 3.7 %, Toortuhk 1.3 %, Toorkiudained 0.5 %
KASUTUSJUHEND
Keskmisele täiskasvanud kassile (4 kg) anda 3 konservi päevas vähemalt kahe eraldi einena.Täiskasvanud kassi keskmised soovituslikud kogused põhinevad mõõdukalt aktiivse kassi vajadustel normaalsel keskkonnatemperatuuril. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda ja toitmist kohandada vastavalt vajadusele, nii et säiliks sinu kassi sale ja terve kehakaal.Serveerida toatemperatuuril.Puhas, värske vesi peab alati olema saadaval.
Tootja kontaktid
UAB Nestle Baltics, Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 14°C kuni 24°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.