Kiisueine GOURMET PERLE ulukil.,aedv.85g

€0.79
€0.45
€5.29/kg
Kampaania kehtib kuni 2021-08-04 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Kõige nauditavam valikuvabadus on proovida iga päev erinevat suussulavat retsepti. Sa ju pakud seda oma kassile!Juba gourmet nimi reedab toote olemust – tegemist on tõelise gurmeetoiduga, mis on mõeldud sinu kassile. Gourmet perle loodud minifileed aedviljadega: hõrgud kala, veiseliha, kana või muud suurepärased maitsed, hoolikalt küpsetatud ja lõigatud fileetükkideks, lisatud õrnad aedviljad ja maitsev kaste, et rahuldada sinu kassi nõudlikku maitsemeelt.
Lisainfo
Täissööt täiskasvanud kassidele.
Koostisosad
Liha ja loomsed saadused (millest ulukit 4%), aedviljaproteiini ekstraktid, KALA ja KALAsaadused, mineraalid, aedviljad (0.7% Dehüdreeritud aedvilju, võrdne 6.3% Aedviljadega), erinevad suhkrud.Lisaained: lisatoitained: iu/kg: vit. A: 645; vit. D3: 99;mg/kg: raudsulfaat monohüdraat: 23;veevaba kaltsiumjodaat: 0.29;Vasksulfaat pentahüdraat: 2.5;Mangaansulfaat monohüdraat: 4.4;Tsinksulfaat monohüdraat: 37;analüütilised niiskus: 80.0% Proteiin: 12.5% Rasvasisaldus: 2.5% Toortuhk: 2.5% Toorkiudained: 0.01%.
Kasutusjuhend
Keskmisele täiskasvanud kassile (4 kg) anda 3 konservi päevas vähemalt kahe eraldi einena.Täiskasvanud kassi keskmised soovituslikud kogused põhinevad mõõdukalt aktiivse kassi vajadustel normaalsel keskkonnatemperatuuril. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda ja toitmist kohandada vastavalt vajadusele, nii et säiliks sinu kassi sale ja terve kehakaal.Serveerida toatemperatuuril.Puhas, värske vesi peab alati olema saadaval.
Tootja kontaktid
UAB Nestle Baltics, Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, avatuna hoida külmkapis. Allesjäänud toitu säilitage külmikus kuni 2 päeva. Säilitamistemperatuur: alates 14°C kuni 24°C.

Muu info

Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
85
Kaubamärk:
PURINA GOURMET PERLE
Tarnija kontaktid:
Nestle Baltics UAB
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский