555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Kiisueine kodulinnuga Whiskas 4x85g


€1.65
€4.85/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
950
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Täisväärtuslik toit (täissööt) täiskasvanud kassidele.
Koostisosad
Liha ja loomsed kõrvalsaadused (22%, sh 4% kana), taimsed valguekstraktid, suhkrud, mineraalained. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (22%, sh 4% parti), taimsed valguekstraktid, suhkrud, mineraalained. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (22%, sh 4% kodulindu), taimsed valguekstraktid, suhkrud, mineraalained. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (22%, sh 4% kalkunit), taimsed valguekstraktid, suhkrud, mineraalained.
KASUTUSJUHEND
4 kg kaaluv kass vajab 3½ kiisueinet päevas. Soovitame pakkuda 2½ WHISKAS® märgtoitu ja 15 g WHISKAS® kuivtoitu. Uue toiduga kohanemine võib võtta aega, pakkuge talle toidukogust, mis vastab tema vajadustele. Ülekaalulise kassi puhul vähendage päevast toidukogust. Värske joogivesi peab olema alati saadaval. Serveerida toatemperatuuril.
Tootja kontaktid
MARS
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.