555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Klaasipuh.vah.CLIN Citrus refill 500ml


€2.09
€4.18/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
CLIN
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Uus Clin Citrus, millel on kaks-ühes sära ja kaitset tagav koostis: imeline triipudeta sära on nüüd tagatud! Uus innovaatilise vett ja mustust tõrjuva efektiga Clin Lemon eemaldab kiiresti ja hõlpsalt mustuse, jätmata vähimaidki jälgi, ning takistab ka veepiiskade jäämist akendele. Vee ja mustuse jälgi on vähem, mis tähendab, et teie akende täiuslik särav puhtus on nüüd kaitstud ja püsib kauem.
Koostisosad
< 5% anioonsed pindaktiivsed ained. Täiendavad komponendid :lõhnaained, Tsitraat, säilitusained, Bensisotiasolinoon, Metüülisotiasolinoon
KASUTUSJUHEND
Pihustada otse pinnale ja pühkida kuiva lapiga. Vältida pihustatud aine sissehingamist. Kasutada üksnes välistingimustes või hästi ventileeritavas kohas.
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.