Kodulõhnastaja AW Freesie&Jasmine

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Lõhnapulgad AIRWICK Freesie&Jasmine
Lisainfo
Air Wicki roost aroomihajuti kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikkerotangpalmi varsi. Looge oma kodus meeldiv atmosfäär selle looduslike aroomide ja elegantse disainiga. Aqua Essences – veetaimedest inspireeritud lõhnad. Valged Lilled – värskelt lõigatud valge freesia ja prantsuse jasmiini lõhn.
Koostisosad
Sisaldab 3-butoxypropan-2-ol; 2-methyl-3-(p-isopropylphenyl)propionaldehyde, 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde, 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde, citronellol, butylphenyl methylpropional, citral, dl-citronellol, 2, 4-dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, p-tert- butyldihydrocinnamaldehyde, geraniol, cis-3-hexenyl salicylate, delta-1-(2, 6, 6-trimethyl- 3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, 3-phenylbutanal, phenylacetaldehyde, eugenol. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.
Kasutusjuhend
Kasutusjuhend: enne kasutamist lugege ohutusteavet ja ettevaatusmeetmeid. Säilitage see teave edaspidiseks. Kasutage ainult vastavalt juhendile. Kestab kuni 4 nädalat.1. Keerake pudeli kork lahti ja eemaldage kork.2. Lükake sõrmedega välja korgi ülaosas olev ketas.3. Keerake kork uuesti pudelile.4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades need laiali. Vars toimib kui taht, tõmmates aroomi üles ning eraldades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Hoidke kasutusjuhend alles.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Kaubamärk:
AIR WICK
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.