555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Konstr. LEGO MOVIE Ultrakatty & Lucy


€36.99
€36.99/tk
Päritoluriik:
EU
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Löö kampa Ultrakiisu ja sõdalase Lucy’ga filmist THE LEGO® MOVIE 2™, et päästa hirmul Emmet tulnukas-sissetungija käest! Juhi vägevat Ultrakiisut ja tekita erinevaid näoilmeid. Sihi tulnukat Lucy ammuga ... kuid ole valvel tema ampsava suu eest!
Koostisosad
Komplektis on uued, 2019. a jaanuaris ilmuvad Lucy ja Emmeti minifiguurid, lisaks klotsidest tulnukas-sissetungija ampsava suuga ja pöörleva kükloobi silmaga. • Ultrakiisul on juhtohjadega minifiguuri kokpit, liigutatav pea kolme erineva näoilmega ja liigutatav saba ning jalad. • Komplektis on Lucy amb. • Tarvikuelementide hulgas on Lucy nooletupp ja STOP-märkiga kilbielement. • Kombineeri Ultrakiisut mänguasjaga 70829 Emmeti ja Lucy põgenemisbagi, et luua Ultra põgenemisbagi! • Lavasta lõbusaid stseene filmist THE LEGO® MOVIE 2™. • Ultrakiisu mõõtmed: kõrgus 8 cm, pikkus 21 cm ja laius 8 cm.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.