Köögipuh.vah.BIOMIO öko sidrunhein 500ml

€3.65
€7.30/l
Kirjeldus
Ökoloogiline puhastusvahend köögile. Sidrunheina lõhnaga .Toode on ette nähtud mitmesuguste köögipindade ja -nõude puhastamiseks: töötasapinnad ja mööbel, kodumasinad, pliit, kraanikauss, potid, pannid, küpsetusplaadid.Eemaldab tõhusalt rasva ja katlakivi. Lihtne loputada, ei jäta triipe ja muudab pinnad säravaks. Neutraliseerib ebameeldiva lõhna ja on aromaatne. Aitab säästa planeeti.. EI SISALDA: kloori, fosfaate, agressiivseid pindaktiivseid aineid, naatriumlaurüülsulfaati/naatriumlaureetsulfaati (SLS/SLES), polüetüleenglükooli (PEG), sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid.
Lisainfo
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsa kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Hoida eemal toiduainetest. Suurenenud tundlikkuse ja nahakahjustuste korral vältida pikaajalist kokkupuudet mis tahes pesuvahendiga. Hoiatus! Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Põhjustab tõsist silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käed. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Kasutussoovitus: pihustada väike kogus toodet puhastatavale pinnale või švammile ja pühkida (vajaduse korral lasta mõni minut toimida). Pühkida niiske lapiga. Õrnadel pindadel kasutamise korral proovida toodet kõigepealt varjatud kohas, mitte tugevalt hõõruda ja toode pärast kasutamist maha loputada.
Tootja kontaktid
AO MEZOPLAST Venemaa
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Venemaa
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
BIOMIO
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский