555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Köögipuhastusvah. SANYTOL 500ml


€0.00
€0.00/
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SANYTOL
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pleegitusvaba puhastusvahend, kus on ühendatud nii puhastamine kui ka desinfitseerimine. Eemaldab rasvad, mustuse ja 99% bakteritest, seenmikroorganismidest ja viirustest. Sobib kõikide pestavate pindade puhastamiseks neid kahjustamata.
Koostisosad
0, 95% chloride didecyldimetylammonium, <5%fosfaate, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid.
KASUTUSJUHEND
Pihustage toodet puhastatavale pinnale ja laske toimida. Pühkige üle niiske lapiga. Tugevama mustuse korral laske toimida kauem ja vajadusel korrake protseduuri. Toiduainetega kokkupuutuvaid pindu loputage kraaniveega. Põhjalikuks desinfitseerimiseks laske vahendil toimida 15 minutit. Enne kasutamist kuumadel pindadel peavad need olema maha jahtunud. Õrnadel pindadel kasutamiseks tehke enne proov varjatud kohas. Mitte segada pleegitusvahendite ega muude puhastusvahenditega. Tavakasutuse korral ei kahjusta septikuid.
Tootja kontaktid
Marca Ceys International, S.L.Sociedad Unipersonal
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.