Kuivsööt steril.kassid.kanal.WHISKAS950g


€3.19
€3.36/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
950
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Täisväärtuslik toit (täissööt) täiskasvanud kassidele.
Koostisosad
Teravili (s.h 4% nisu), liha ja loomsed kõrvalsaadused (s.h 4% kanaliha helepruunides graanulites),taimset päritolu kõrvalsaadused (s.h 2% suhkrupeedimassi), õlid ja rasvad (s.h 0,25% kalaõli, 0,1% päevalilleõli), taimsed valguekstraktid, mineraalained (s.h 0,2% naatriumtripolüfosfaati), köögiviljad (4% porgandit oranžides graanulites, 4% herneid rohelistes graanulites).
KASUTUSJUHEND
Kohandage pakutava toidu kogust kassi aktiivsusest ja keha füüsilisest seisundist lähtuvalt. Uue toiduga kohanemine võib võtta aega. Kuidas toita oma kassi? Lisaküsimuste korral külastage meie veebilehte või kontakteeruge infoliini kaudu. Antud toitmisjuhendit kasutades veenduge, et Teie kass on terve ja keha füüsiline seisund hea. Värske joogivesi peab olema alati saadaval. Säilitada suletuna jahedas ja kuivas.
Tootja kontaktid
MARS
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский