555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Külmkapi puh.vahend DR.BECKMANN 250ml


€3.99
€15.96/l
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
Dr.Beckmann
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Külmkapi, sügavkülmiku ja mikrolaineahju puhastamiseks. Puhastab põhjalikult ning muudab keskkonna hügieeniliseks ja toiduainete hoidmiseks sobivaks. Sulatab külmikus ja sügavkülmas õhukese jääkorra.
LISAINFO
Tuleohtlik. Hoida kindlalt suletuna ja lastele kättesaamatult. Allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole ja näidata etiketti. Sisaldab limoneeni ning võib põhjustada tundlikkust.
Koostisosad
Vastavalt eu soovitustele: alla 5% mitte-ioonilisi ja katioonilisi tensiide. Sisaldab alkoholi.
KASUTUSJUHEND
Asetada pihusti asendisse on ja pihustada vahendit töödeldavale pinnale. Kuivanud mustuse korral lasta vahendil mõjuda mõned minutid ja seejärel pind puhastada.
Tootja kontaktid
Kurt-Schumacher-Ring 15, 63329 Egelsbach, Germany
Säilitamistingimused
Hoia toatemperatuuril, pimedas ja kuivas kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.