555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Külmkapivärskendi DR.BECKMANN 40g


€4.29
€107.25/kg
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
40
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Külmkapis leviv toidu lõhn võib mõjutada teiste külmkapis olevate toiduainete maitseomadusi. Külmkapivärskendi neutraliseerib lõhnad ning aitab ära hoida lõhna kandumise teistele toiduainetele. Dr. Beckmann külmkapivärskendi sisaldab naturaalset limoneeni-ekstrakti, mis aitab absorbeerida tugevad aroomid (nt. Kala, juust, sibul). Geel filtreerib õhust lõhna, sidudes endasse lõhna tekitavad osakesed. Aitab säilitada toidu naturaalse maitse. Ruumisäästlik. Toimib kuni 2 kuud.
Koostisosad
Naturaalse limoneeni-ekstrakt.
KASUTUSJUHEND
Eemaldage kaas ja läbipaistev foolium. Sulgege kaas ja asetage „muna“ külmkappi. Vahetage uue vastu kui geeli kogus on kahanenud markeeringust allapoole.
Tootja kontaktid
Kurt-Schumacher-Ring 15, 63329 Egelsbach, Germany

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.