Laste hamabapasta R.O.C.S. Mild Care,45g


€3.55
€78.89/kg
Päritoluriik:
Venemaa
Netokogus (g/ml):
45
Kaubamärk:
R.O.C.S.
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
ROCS laste hambapasta "Aroma Limes" on mõeldud laste hammaste hooldamiseks alates väga imiku east. Selle hambapasta valem on peaaegu täielikult üles ehitatud taimset päritolu biokomponentidele, mille aktiivsus säilib tänu toote valmistamise madala temperatuuriga tehnoloogiale, mis muudab need võimalikult efektiivseks ja ka nende alla neelamiseks ohutuks.
Koostisosad
Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol (10%), Silica, Xanthan Gum, Tillia Cordata Flower Extract, PVP, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Sodium Benzoate
Tootja kontaktid
Eurocosmed-Stupinio Ltd
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский