555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Lauamäng DOBBLE


€0.00
€0.00/
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Dobble on lihtne kujundite äratundmise mäng, kus mängijad üritavad leida kahel kaardil sarnast kujundit. Kogu pakis on 55 kaarti. Igal Dobble kaardil on kaheksa erinevat sümbolit, mille suurus varieerub kaardilt kaardile. Ükskõik millisel kahel kaardil on olemas ainult üks ühine sümbol. Tavalise Dobble mängu puhul avatakse kaardid üksteise järel. See, kes märkab ühist sümbolit mõlemal kaardil esimesena, saab kaardi endale ning seejärel avatakse sümboli otsimiseks järgmine kaart jne. Võidab see, kes kogub kõige rohkem kaarte. Reeglid on saadaval 5 erineva mängu versioooni jaoks. Iga versioon põhineb vaatlusel ning kiirusel. Mängu kestvus: 10-20 min Mängijate arv: 2-8 Soovituslik vanus: 6+
LISAINFO
Mängu kestvus 10-20 min Mängijate arv: 2-8 Soovituslik vanus: 6+ HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.