555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Liim BISON KIT 50ml


€0.00
€0.00/
Netokogus (g/ml):
50
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Äärmiselt kõrge kvaliteediga universaalne kloropreenipõhine kontaktliim paljude materjalide kiireks, tugevaks ja puhtaks sidumiseks. Sellel on suurepärane termiline takistus vahemikus -40 ° C kuni + 70 ° C. Liimitud ühendus jääb elastseks ja tasakaalustab sisemised pinged. Puistekogus umbes 2-2,5 m2 / liim liimi kohta.
LISAINFO
Sobib eriti puidu, puitlaastplaatide, plastide, keraamika, portselani, klaasi, metallide, naha, vildi, korgi, tekstiili, kummi, vahtmaterjalide jms liimimiseks. Liim ei sobi PP, PE, polüstüreenvahu ja pehmendatud PVC liimimiseks. Liimitud osad peavad olema puhtad, kuivad ja rasvavabad.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.