555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Lõhna graanulid SILAN Fresh Joy, 260g


€6.99
€26.88/kg
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
260
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Lõhnasensatsioon Silanilt. Parfüümipärlid lisavad pesule kauakestva lõhna! Elegantne lilleline inspiratsioon. Pane need lihtsalt pesumasina trumlisse. Naudi lõhnastatud pesu kuni 20 nädalat* tänu mikropärlite tehnoloogiale (*kapis hoiustades). Parima lõhna ja pehme pesu jaoks kasuta lisaks ka oma lemmik pesupehmendajat. Sobib kõikidele pesukogustele, temperatuuridele ja kangastele.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Koostisosad
Lõhnaaine
KASUTUSJUHEND
Aseta parfüümipärlid pesumasina trumlisse. Naudi lõhnastatud pesu kuni 20*nädalat (kapis hoiustades). Parima lõhna ja pehme pesu jaoks kasuta lisaks veel ka oma lemmik pesupehmendajat. Ära pane parfüümipärleid pesuvahendi sahtlisse või kuivatisse. Sobib kõikidele pesupesukogustele, temperatuuridele, värvidele ja kangastele (isegi spordiriietele). Soovituslik kogus ühe pesukorra kohta : 18g (maksimaalselt 3 korgitäit)
Tootja kontaktid
Henkel

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.