555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Lõhnaküünal AIR WICK Pink Sweet Pea


€3.49
€1.49
€1.49/tk
Kampaania kehtib kuni 2019-09-18
Päritoluriik:
Hiina
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Lõhnaküünal
LISAINFO
Air Wick lõhnaküünal Summer Sweet PeaEeterlikud õlid. Suurepärane aroom esimesest kuni viimase leegini. Osaliselt sünteetiline aroom.Lilleherne ja mimoosiõite looduslikud aroomid loovad aastaringselt kevadise meeleolu.
Koostisosad
Sisaldab: dl-citronellol, butylphenyl methylpropional, linalool. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Koostisosade teave: www.Rbeuroinfo.Com
KASUTUSJUHEND
Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Kasutades mitut küünalt korraga, jätta küünalde vahele vähemalt 20 cm. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Küünlaid mitte põletada süttivate materjalide peal või läheduses. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt tv). Taht lõigata enne põletamist lühemaks, kui selle pikkus ületab 1 cm, et vältida liigset suitsemist. Põlemise ajal või enne hangumist mitte liigutada või kallutada. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 20°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.