555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Lõhnaküünal AIR WICK White Vanilla Bean


€2.19
€2.19/tk
Päritoluriik:
Hiina
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Air Wicki lõhnav küünal Vanilla tagad teile imelise lõhna, mis tuletab teile meelde küpsiste ja magustoitude lõhna. Teie kodu tõelise vaniljekauna ilus lõhn kutsub esile hubase atmosfääri ja selle küünla soe sära tungib aeglaselt teie elutuppa. Metallist kaanega elegantses klaasmahutis asuv lõhnav küünal sobib pikkadeks talveõhtuteks. Põlemisaeg 15 tundi
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoiatus! Juhiste eiramine võib põhjustada tuleohtu või vigastusi. Juhistele mittevastav kasutamine on keelatud. Ärge kasutage, kui klaas on purustatud või purunenud. Kasutada mittepõlevat alust. Lõhnaainetele tundlikud isikud peavad olema toote kasutamisel ettevaatlikud. Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Halva enesetunde korral pöörduda arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.