Lõhnaküünal AW Berry Blossom, 105g

Lõhnaküünal AW Berry Blossom, 105g

€3.49
€3.49/tk
Kirjeldus
Air Wick lõhnaküünal Orange & Festive SpiceEeterlikud õlid. Suurepärane aroom esimesest kuni viimase leegini. Osaliselt sünteetiline aroom.Tunnetage magusa apelsini energiat, segatud mango ja vürtsidega. Põlemisaeg 55 tundi
Lisainfo
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoiatus! Juhiste eiramine võib põhjustada tuleohtu või vigastusi. Juhistele mittevastav kasutamine on keelatud. Ärge kasutage, kui klaas on purustatud või purunenud. Kasutada mittepõlevat alust. Lõhnaainetele tundlikud isikud peavad olema toote kasutamisel ettevaatlikud. Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Halva enesetunde korral pöörduda arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.
Koostisosad
Sisaldab: dl-limonene. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Koostisosade teave: www.Rbeuroinfo.Com
Kasutusjuhend
Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Kasutades mitut küünalt korraga, jätta küünalde vahele vähemalt 20 cm. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Küünlaid mitte põletada süttivate materjalide peal või läheduses. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt tv). Taht lõigata enne põletamist lühemaks, kui selle pikkus ületab 1 cm, et vältida liigset suitsemist. Põlemise ajal või enne hangumist mitte liigutada või kallutada. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Kaubamärk:
Airwick
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.