Mähkmed PAMPERS Premium Care S2 68tk

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Pampersi parim kaitse beebide tundlikule nahale. Pikaajaline kokkupuude uriini ja väljaheitega võib halvendada beebi tundliku naha seisundit ja põhjustada beebile ebamugavustunnet või vaevusi. Mähkmed Pampers Premium Care on spetsiaalselt loodud pehmeima ja hoolivaima kaitse tagamiseks tänu järgmisele. 1) Ainulaadne DERMACOMFORT-kiht imavate pooridega, mis silmapilkselt tõmbab niiskuse ja mustuse nahalt eemale ja lukustab mähkme sisse. Nii on beebi õrn nahk kuiv ja kaitstud. 2) Valitud sulgpehmed materjalid on eriti õrnad beebi naha vastu. 3) Ainulaadne kolmesuunaline kaitsesüsteem, mis imab kiiresti vedelikku ja aitab vältida lekkeid vöökohalt ja jalgade ümbert. Mähkmed Pampers Premium Care, mida soovitab Skin Health Alliance, on beebi naha jaoks 100% ohutud: mähkmed on dermatoloogiliselt testitud ega sisalda ühtegi allergiat põhjustavat EU26 lõhnaainet.
Lisainfo
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Kasutada ainult selleks ettenähtud otstarbeks, täpsem kasutamisjuhend asub toote pakendil.

Muu info

Kaubamärk:
PAMPERS
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.