Mähkmed PEPPINS Comfy s4 9-14kg, 41tk

€7.49
€0.18/tk
Kirjeldus
Mähkmed. Dermatoloogiliselt testitud, ei sisalda lõhnaaineid ja losjoone. Patenteeritud „Fast Dry Layer“ tehnoloogia alusel valmistatud niiskust imav mähkmekiht imab vedelikku ülikiirelt ja tagab kohese kuivustunde. NIISKUSINDIKAATOR: iga mähkme esiküljel on indikaator, mis aitab aru saada, millal on vaja vahetada mähet. Kui riba on kollane – mähet vahetama ei pea, kui on sinine - siis on soovitatav vahetada. KUIVADE KANALITE TEHNOLOOGIA: aitab vedelikku kiiremini jaotada ja imada vedelikku. KUIVUSTUNNE KUNI 12 TUNDI: imab kiiresti niiskust ja hoiab seda mähkmete sisemises kihis kuni 12 tundi. LEKKEKINDEL SÜSTEEM: elastsed topeltribad jalgade ümber takistavad uriini lekkimist. VENIVAD KÜLJEÄÄRED: tänu venivatele lintidele külgedel on mähkmed elastsed, seepärast liibuvad suurepäraselt vastu lapse keha, kordavad tema liigutusi ja kohanduvad kõndimisel. Lapsevanemate meelerahu tagamiseks on venivatel servadel taaskasutatavad ribad. ÕHKU LÄBILASKVAD MATERJALID: mähkmed on valmistatud õhku läbilaskvatest materjalidest, võimaldades õhku läbi lasta ja suurendades kuivust. Sobivad kasutamiseks nii öösel, kui päeval.
Kasutusjuhend
KASUTAMINE: laotage mähkmed laiali, pane need lapsele selga. Fikseerige elastsete takjaribakinnitustega sümmeetriliselt mõlemalt poolt. Elastsete takjaribakinnitustega võib fikseerida mitu korda, need säilitavad haakuvuse. Hoolitsege, et takjaribakinnitustele ei satuks puudrit või kreemi. Soovitatav on mähet vahetada 4–6 korda päevas.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Kaubamärk:
PEPPINS
Tarnija kontaktid:
Ontex BVBA
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.